Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Вашим дітям

Ми надаємо повний спектр професійних послуг дитячої стоматології:

У дитячій стоматології важливо все, а, особливо, кваліфікація стоматолога. Тому ми дуже ретельно підбираємо фахівців, які можуть не тільки швидко і якісно пролікувати зуби, але і знайти з дитиною спільну мову.
У клініці Dent Art Studio Вашу дитину завжди чекає м’яке комфортне лікування та приємна атмосфера. Привітний та професійний персонал зробить відвідування стоматології яскравою подією, без страху, болю і сліз, а позитивні емоції у дитини – це запорука відсутності страху перед лікуванням зубів у майбутньому.

Вашим дітям

 • уроки гігієни порожнини рота для маленьких пацієнтів;
 • профілактика карієсу молочних зубів;
 • лікування пульпіту молочних зубів;
 • видалення молочних зубів;
 • лікування карієсу молочних і постійних зубів;
 • виправлення прикусу;
 • професійна гігієна;
 • лікування уві сні.

Чому потрібно лікувати молочні зуби?

«Навіщо лікувати молочні зуби? Вони все одно випадуть!». Багато батьків міркують саме так. Насправді молочні зуби теж потребують лікування, так само, як корінні або постійні. Ось декілька причин:
1. Молочні зуби беруть участь у формуванні щелепи та стимуляції росту кісток. Якщо видалити один з молочних зубів занадто рано, інші також зсуваються з попереднього місця. Через це простору на щелепі стає менше, ніж це необхідно для нормального розвитку. Постійні зуби також змінюють своє місцезнаходження, через що сформується неправильний прикус.
2. Запальні процеси шкодять не лише деснам, але й зародку постійного зуба.
3.Проблеми з молочними зубами призводять до появи карієсу, який в свою чергу ускладнюється іншими захворюваннями. Наприклад, через пульпіт в прикореневій зоні можуть з’явитися переапікальні зміни (патологічні грануляційні тканини, кісти).
4.Молочні зуби є важливою ланкою у роботі шлунково-кишкового тракту. Через хворобу зубів тверду їжу жувати складно, а деколи й неможливо, тому малюк з хворими зубками буде ковтати їжу шматками. Це може призводити до хвороб шлунка дитини.
5. Формування мови також неможливе без участі молочних зубів та правильного прикусу. Навички спілкування залишаються з дитиною на все життя. Вони погано коригуються, тому краще заздалегідь закласти надійний і довгостроковий фундамент. Наприклад, серед малюків широко поширений так званий пляшечковий карієс. Щоб позбутися від ускладнень даного процесу, батьки вдаються до крайніх заходів, а саме видалення верхніх передніх різців та іклів. Таке видалення стає причиною формування шепелявості у дитини.
6. Поганий стан зубів негативно впливає на самооцінку та формує у маленької дитини комплекси (5-8 років). З більшістю з них вона впорається лише у дорослому житті, звернувшись до фахівця. Красива посмішка, гарні білі зуби та свіже дихання дозволять дитині відчувати себе впевнено серед однолітків.
Ось чому так важливо стежити за здоров’ям порожнини рота та вчасно звертатися до дитячого стоматолога. Якщо у вашої дитини виникли проблеми або вам потрібна попередня консультація, звертайтеся до нас. Ми відповімо на будь-які запитання та допоможемо з вирішенням проблем, аби процес лікування був якомога комфортнішим для вашого малюка.
Нам, дорослим, потрібно усвідомити свою відповідальність перед дітьми. Вони виростуть і запитають, чому в них нерівні зуби, чому так багато пломб, чому ми не навчили, чи чому не примушували їх чистити зуби. Можливо, ще не пізно замислитися й усвідомити, що рішення відвідувати чи не відвідувати стоматолога у Вашій сім’ї приймаєте Ви, а не Ваші діти.
САМЕ ВИ, БАТЬКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ ВАШОЇ ДИТИНИ ДО 10 РОКІВ!

  Записатись на прийом

  Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин