Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Вашим батькам

Що таке зубні імплантанти?

На дворі 21 століття, люди вже давно перейшли з коней на автомобілі, зі стаціонарних телефонів на смартфони, з листів на електронну пошту, але чомусь знімні протези досі залишаються актуальними.
На щастя чи на жаль, нам, дітям та онукам, ще тяжко зрозуміти на скільки страждають наші рідні зі знімними зубними протезами. Вони ж терпеливо мучаться, чи то від небажання нас турбувати, чи то від незнання, що є сучасна альтернатива – імпланти.

Вашим батькам

Зубні імплантанти – це металеві штифти, які вживлюють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.
Навіщо потрібні зубні імплантанти?
Оскільки імплантанти вживлюють у щелепну кістку, вони є стабільною основою для штучних зубів. Зубні протези і мости, закріплені на імплантантах, не зісковзують і не зміщуються в роті, що є особливо важливим коли ви їсте або говорите. Завдяки цьому кріпленню зубні протези, мости, так само як і окремі коронки, закріплені на імплантантах, є ближчими за відчуттями до натуральних зубів, ніж звичайні мости або зубні протези.

Важливо

У процесі імплантації в кістку щелепи імплантуються біологічно сумісні матеріали. Це означає, що процес інтеграції імплантату відбувається успішно.
Переваги імплантів порівняно з традиційним протезуванням:
– Зменшення або повне виключення травмування власних здорових зубів. Їх не потрібно обточувати під коронки.
– Можливість відновлення відразу декількох зубів, зокрема кінцевих, жувальних зубів з 6 до 8, на які спирається весь зубний ряд, використовуючи незнімні протези.
– Можливість виготовлення незнімних протезів навіть у тих випадках, коли зуби повністю відсутні, а також поліпшення кріплення та фіксації знімних протезів.
– Ефективність імплантації з використанням сучасних технологій досягає 97 % і більше.
Питання ж віку – останнє питання яке має вас турбувати. Нашій найстарішій пацієнтці 93 роки і вже 5 років вона насолоджується своїми улюбленими стравами не боячись, що її зуби опиняться в тарілці.
Буває, що імпланти можуть знадобитися і молодій людині у зв’язку з передчасною втратою зуба чи зубів. Цього не потрібно цуратися, адже імплантовані зуби виглядають як свої і ніхто не помітить різниці. А головне, що, за належного догляду, зубні імпланти служать більше 20 років!
Догляд за імплантами такий самий, як і за природними зубами. Потрібна ретельна гігієна порожнини рота для попередження інфікування та запалення. Один раз на 6 місяців рекомендується професійне чищення.
Головне – не затягувати з імплантацією, і Ваші здоров’я та посмішка будуть у безпеці.

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин