Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Вашій посмішці

Дивлячись на чужі недоліки ми починаємо звертати увагу на свої. «А чи достатньо рівні у мене зуби?»

Британські вчені довели, що люди які оцінюють вигляд іншої людини, передусім звертають увагу на зуби, потім-зачіску, а лише потім обличчя.
В сучасному світі перше враження відіграє не аби яку роль. Згадайте, можливо, колись потрапили в компанію, де була людина, яка трохи «косить» на одне око?! Ви одразу звернули увагу на неї, адже вона відрізняється від усіх інших людей , які є поруч. Водночас, щойно Ви ідентифікували проблему цієї людини, Ви припинили звертати на неї увагу.
Із зубами та диспропорцією обличчя все навпаки – сторонні люди не можуть ідентифікувати проблему і постійно шукають для себе відповідь на запитання, а що в цієї людині не так?!

Вашій посмішці

«Чи достатньо вони білі?» Якщо відповідь на ці запитання вас не влаштовує рішенням будуть вініри, брекети або відбілення.
Інколи ми рекомендуємо такі послуги, адже здійснення лікування брекетами або виготовлення вінірів є не лише забаганкою, а і необхідністю.
Підставою для цього є порушення функції, тобто співвідношення зубів верхньої та нижньої щелепи є таким, що під час жування чи неконтрольованого стискання зубів уночі руйнується вся зубно-щелепа система.

Часто людей лякає термін лікування брекетами - аж два роки, а, інколи, і більше.

Звісно, два роки – це багато, проте, що таке два роки, якщо ідеться про ціле життя із правильним прикусом та гарними зубами?!
Вініри ж можуть бути вирішенням не лише естетичної проблеми, а і ортопедичної. За дотримання усіх рекомендацій лікаря, прослужать Вам не один десяток років.
Що стосується відбілювання зубів, то це цілковито та повністю залежить від Ваших вподобань та бажання. Якщо Ви хочете засліпити усіх своєю голлівудською посмішкою, ми Вам у цьому допоможемо!
Сучасні професійні методи відбілювання зубів не деформують зубну емаль, не мають побічних ефектів і гарантують відмінний результат!

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин