Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Вам

В стоматології Dent Art Studio для нас не існує поняття «клієнт», у нас є лише пацієнти. Тому, як тільки Ви переступите поріг нашої клініки, ми діятимемо лише у ваших інтересах.
На жаль, у деяких клініках досі наживаються на проблемах людей. Нав’язують зовсім недоцільні послуги. Чи, навпаки, лікують лише поверхневу проблему, а причина залишається, і ви знову і знову змушені сідати в стоматологічне крісло.

Вам

Правильна діагностика перед лікуванням дозволить підібрати оптимальне рішення саме для Вас і підвищить довготривалість результату. Тому спочатку лікар проведе огляд ротової порожнини. За потреби, щоб поставити більш точний діагноз, запропонує Вам зробити дентальну комп’ютерну томографію. Це процедура дозволяє досліджувати у тривимірному зображенні будову зубощелепної системи. Така система, окрім того, має низькій рівень опромінення і безпечна навіть для дітей.
Важливо, щоб Ви були проінформовані про стан Вашого здоров’я та причини, що привели до такої ситуації, про те, що можна зробити та скільки це буде коштувати. Тому лікар все з Вами обговорює та відповідає на Ваші запитання.

Якщо Вас все влаштовує можна приступати до виконання плану лікування.

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цим телефоном +380949660446 і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.
Нагадаємо, щоб зберегти Ваші зуби здоровими, а посмішку – сяючою потрібно регулярно, рекомендовано раз на 6 місяців, відвідувати стоматолога то робити професійну гігієну ротової порожнини.
Вперше у Рівному, надсучасний та найефективніший апарат для професійної гігієни. Лише в Dent Art Studio, перший апарат в своїй категорії, який ефективно видаляє зубний наліт і камінь не пошкоджуючи зубну поверхню та ясна, саме завдяки вдосконаленим Швейцарським технологіям AirFlow та PerioFlow. Розумний модуль «No Pain» забезпечує безболісність процедури регулюючи потужність роботи, залежно від поверхні яку він обробляє. Всі ці вдосконалення сприяють Вашому комфорту та безпеці.

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин