Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Тим хто боїться стоматологів

Багато людей відчувають страх перед стоматологічними процедурами.
Страх лікування зубів – дентофобія – не такий безневинний, як здається на перший погляд. Тремтіння, паніка, неспокійна поведінка, прискорене серцебиття можуть ускладнити процес лікування. У таких випадках в Dent Art Studio застосовується лікування зубів під медикаментозним сном.
Довіртеся професіоналізму наших фахівців. Адже , разом з вами , ми команда, яка має спільну мету-здорова посмішка !

Тим хто боїться стоматологів

Що таке седація в стоматології?

Седація – це медикаментозно викликаний стан напівдрімоти, при якому людина зберігає можливість відповідати на слова і команди лікаря. Седація не скасовує необхідності місцевого знеболення, оскільки при седації здатність відчувати біль зберігається, а біль – стрес для організму.
Перебуваючи в півсні, пацієнт не відчуває стресу і дискомфорту від стоматологічних процедур, не відчуває вібрації і дзижчання бормашини, не відчуває болю, після закінчення процедур відчуває себе легко, як ніби після міцного сну .

Як проводиться седація?

Проводиться встановлення внутрішньовенного катетера, в який будуть вводитися препарати для підтримки медикаментозного сну. Сучасні апарати в постійному режимі показують найменші зміни в роботі організму, наприклад, зміни частоти пульсу, чи рівня артеріального тиску. При лікування зубів із седацією ,окрім лікаря стоматолога з вами працюють ще анестезіолог та анестезист, які і контролюють ваш стан.

Як підготуватися до седації?

Медикаментозний сон в стоматології не вимагає складної підготовки, достатньо лише утриматися від їжі, кави, міцного чаю за 4 години до процедури, і не вживати алкоголь за день.
Після лікування під седацією пацієнт приходить до тями протягом пів години, і не відчуває ніяких її наслідків. Протягом дня може зберігатися легка сонливість, слабкість і запаморочення, тому не рекомендується самостійно керувати автомобілем.

Чи можна застосовувати медикаментозний сон дітям?

Лікувати під седацією дітей можна і потрібно. Часто діти налякані медичними процедурами, поводяться неспокійно, відчувають серйозний стрес і від необхідності сидіти нерухомо, і від незручностей, з якими пов’язане стоматологічне лікування. Неспокійна поведінка ускладнює роботу лікаря (це в свою чергу впливає на результат) і підвищує ризики випадкового травмування та заподіяння болю. Якщо дорослим ми рекомендуємо стан напівсну, то лікування дітей проводитися у стані повного сну. У медикаментозному сні вони спокійні, не відчувають страху, можуть витримати навіть тривале перебування в стоматологічному кріслі, і за один прийом дитячий лікар-стоматолог може полікувати відразу кілька зубів.
Медикаментозний сон безпечний, він не має побічних ефектів.
При медикаментозному сні зберігається природне дихання, пацієнта не інтубують і не підключають до апарату штучної вентиляції легень, седація не вимагає тривалого часу для відновлення свідомості, по суті вона дуже схожа з природнім сном людини. Лікування проходить під постійним контролем лікаря-анестезіолога і супроводжується моніторингом показників серцебиття, артеріального тиску, вмісту кисню в крові.
Після припинення подачі в кровотік седативного препарату, дитина прокидається протягом 30-40 хвилин. Вона не пам’ятає ніяких медичних процедур крім спілкування з лікарем анестезіологом. Сонливість і млявість може зберігатися ще 1-1,5 год ,але цей стан не вимагає ні постільного режиму, ні прийому медикаментів.

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин