Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Про нас

ПРО КЛІНІКУ “Dent Art Studio”
Ми почали свій шлях у 2006 році, зібравши молоду, амбіційну команду. Ретельний підбір персоналу приніс свої плоди. Маючи можливість працювати на найсучаснішому обладнанні та використовувати матеріали тільки високої якості, постійно розвиватися відвідуючи різні курси, майстер-класи, конференції, симпозіуми команда клініки Dent Art Studio гарантує вам найвищий рівень стоматологічних послуг!
Наші лікарі – це компетентні фахівці приватної практики. Наш директор має понад 20 років стоматологічної практики. Нам довіряють дорослі і діти, тому що до кожного пацієнта ми приділяємо особливу увагу.

Про нас

Клініка Dent Art Studio оснащена новітнім обладнанням кращих виробників стоматологічної галузі. Використання найновіших технологій дозволяє нам проводити діагностику і лікування стоматологічних захворювань швидко, якісно і абсолютно безболісно! Ми використовуємо технології майбутнього вже сьогодні!

ПОСЛУГИ І ПЕРЕВАГА НАШОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ КЛІНІКИ
Перевага Dent Art Studio в тому, що ми пропонуємо повний спектр обслуговування. Послуги стоматологічної клініки включають в себе як простий регулярний огляд, так і багатоопераційні процедури, наприклад, ортопедія. Крім того, ми пропонуємо профілактику захворювань ротової порожнини, протезування та імплантацію, відбілювання і реставрацію.
Кожен лікар нашої клініки спеціалізується на певному виді лікування. Саме тому ми пропонуємо високий рівень обслуговування, так як кожен фахівець максимально компетентний у своїй області. І якщо ви шукаєте сімейну надійну стоматологію в Рівному, Dent Art Studio – це вибір на користь здоров’я зубів і професійного лікування зубів.

БЕЗПЕКА ТА СТЕРИЛЬНІСТЬ
Все обладнання проходить декілька рівнів обробки, що захищає наших пацієнтів від зараження всіма групами вірусів, мікробів, токсинів, грибків та будь-якими іншими шкідливими агентами.

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин