Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Кожному

Варто зазначити, що навіть у найрозвиненіших країнах страхова медицина в галузі стоматології не працює.

У всьому світі стоматологічне лікування є достатньо дорогим, а лікування у спеціалістів – дуже дорогим.
Вартість лікування залежить від багатьох чинників. Наприклад, оплати праці спеціалістів, використання дорого-вартісного обладнання та сучасних технологій, забезпечення високого стандарту інфекційної безпеки, тощо.

Кожному

Утім, у світі винайшли простий спосіб не платити за стоматологічне лікування! Цей спосіб полягає в тому, щоб бути здоровим і усвідомлювати просту річ: чисті зуби – здорові зуби!

Загалом є декілька основних причини, через які люди втрачають зуби.

Карієс. Про це знає кожен українець, адже так чи інакше зіштовхувався з цією проблемою. На відміну від мешканців Америки, які добре засвоїли, що, якщо добре чистити зуби хоча б двічі на день та раз на півроку відвідувати стоматолога для професійного чищення зубів, то можна заощадити не одну тисячу доларів.
Парадонтит, або запалення десен, яке спричинене інфекцією, що є в зубному нальоті. Частину нальоту (приблизно 60%) вичищає зубна щітка. Проблему створює 40% нальоту, який залишається у важкодоступних для щітки ділянках.
Небезпечний парадонтит тим, що він починається непомітно для людини, а набряклі ясна приховують вже напівоголений корінь. А далі випадіння зубів, нарощення кістки, імпланти.
Водночас запобігання як карієсу так і парадонтиту потребує не так вже й багато часу та грошей. Важливо – двічі на день ретельно чистити зуби самостійно та користуватися лише однією професійною послугою – чищення зубів стоматологом-гігієністом раз на півроку. Професійна гігієна триває приблизно одну годину і коштує в рази менше, ніж лікування хворих зубів!
Неправильний прикус, або іншими словами, неправильне співвідношення зубів верхньої та нижньої щелеп.
У більшості випадків у сучасної людини зуби в щелепі просто не поміщаються, тому що щелепи стали меншими!
Через те, що для восьмих зубів немає місця у щелепі, коли вони прорізуються, то займають вимушене положення. Верхні – ростуть в щоку, а нижні – стають боком, чим створюють неправильні контакти між верхніми зубами і розбалансовують усю зубну систему, тиснуть на сусідні зуби, змушуючи і їх змінювати своє положення. Так починаються проблеми, які з часом стають все гострішими.
Досвідчені стоматологи рекомендують видаляти восьмі зуби, або зуби мудрості, ще в молодому віці, адже що пізніше робити таке видалення, то важче це робити, хоча показ у видаленні залишається завжди.
Бруксизм – надмірне стискання зубів уночі (особливо у молодих людей), таке собі звільнення від стресу. Унаслідок цього стираються зуби і руйнується зубна система. У випадку очевидного (підтвердженого) нічного стискання і стирання зубів, варто робити спеціальну капу. Капа подібна до такої, яку мають боксери, вона братиме увесь удар на себе.

Досвідчені стоматологи можуть виявити дану проблему під час професійної гігієни. То ж не забувайте раз у 6 місяців приходити на огляд до свого лікаря!

    Записатись на прийом

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами протягом 15 хвилин