Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46
Рівне, Симона Петлюри 11
+38 (094) 966-04-46

Гостям нашого міста

Часто нашими пацієнтами є люди з інших міст та навіть країн. Для них ми можемо запропонувати комфортні умови перебування

Стоматологічний туризм

Це різновид туризму, головною метою якого є стоматологічне лікування за межами свого міста чи країни. Основна мета туристів — це економія коштів і отримання, як мінімум, такого ж рівня медичного обслуговування, який існує в їх рідних містах. Різниця у вартості значно перекриває витрати на проїзд, проживання та інші витрати, формує реальну економію, яку можна оцінити навіть без складних розрахунків.

Приємною відмінністю при цьому є поєднання отримання висококваліфікованої допомоги з хорошим відпочинком та знайомством з новим краєм,його культурою,кухньою,звичаями.

  • Наша клініка готова створити для Вас всі умови для цього:
  • Надамо якісний стоматологічний сервіс
  • Допоможемо з проживанням та дозвіллям
  • Подаруємо Вам усмішку 🙂

До того ж ми знаходимося в самому центрі міста!

Ви можете отримати безкоштовну дистанційну консультацію відправивши нам панорамний знімок та за потребою фото обличчя та усмішки.На основі цих даних ми складемо попередній план лікування та розрахуємо приблизну вартість. Наша клініка сповідує філософію якості у всьому.Найбільшою винагородою для нас будуть Ваші друзі що приїдуть по Вашій рекомендації.

Стоматологічна клініка Dent Art Studio вже 13 років здійснює лікування зубів із застосуванням сучасних методик. За цей час наші лікарі здобули чудову репутацію завдяки уважному ставленню до пацієнтів та професійній майстерності. Стоматологічна клініка Dent Art Studio гарантує вам чудову посмішку!